توضیحات چمران درباره طرح ترافیک موتور سیکلت‌ها

[ad_1]

موتورسیکلت

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: هرگونه تصمیم گیری در موضوعات ترافیکی نیاز به مصوبه شورای عالی ترافیک دارد. این قبیل موضوعات ابتدا در شورای شهر و سپس در شورای عالی ترافیک باید به تصویب برسند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از فارس، مهدی چمران در سیصد و شصت و دومین جلسه شورا نسبت به الزام طرح ترافیک موتور سیکلت‌ها گفت: آنچه که این روزها به عنوان ثبت نام طرح ترافیک مطرح می‌شود طرحی آزمایشی است که باید بر اساس آن اطلاعات مربوط به موتور سیکلت‌های ورودی به محدوده طرح ترافیک شهر تهران جمع آوری شود.
وی ادامه داد: بر اساس این طرح راکبان موتور سیکلت‌هایی که قصد ورود به محدوده طرح ترافیک را دارند باید نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.
چمران افزود: بعد از جمع آوری اطلاعات طرح” الزام موتور سیکلت‌ها به اخذ طرح ترافیک برای ورود به محدوده طرح” در صحن شورا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران خاطر نشان ساخت: بعد از تصویب شورای اسلامی شهر تهران اجرایی شدن این طرح نیاز به تصویب شورای عالی ترافیک خواهد داشت که در صورت تصویب این شورا ، طرح مذکور قابلیت اجرا خواهد داشت.

چمران متذکر شد: هرگونه تصمیم گیری در موضوعات ترافیکی نیاز به مصوبه شورای عالی ترافیک دارد. این قبیل موضوعات ابتدا در شورای شهر و سپس در شورای عالی ترافیک باید به تصویب برسند.
احمد دنیا مالی نیز گفت: طرح ترافیک موتور سیکلت‌ها تنها با مصوبه شورای شهر امکان اجرایی شدن دارد و آنچه در شهرداری مطرح شده است تنها برای جمع آوری اطلاعات است.

701

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *